DRUŽINA

vychovatelky: Martina Chalupová a Ivana Roučková
ranní družina: Zuzana Škvorová

kontakt:  druzina@zstuchomerice.cz                                                               telefon: 736 770 684

PRAVIDLA DRUŽINY

Odpolední družina: 11.40 - 17.00

Ranní družina: 06.45 - 07.40

Provoz ranní družiny : příchod dětí v čase 06:45, 07:00, 07:15 hod. Děkujeme za pochopení.

Dne 4.12. proběhlo v Kotelně pečení cukroví, kdy se jeho výroby ujali senioři a naši žáci. Museli jsme to spáchat před příchodem čerta s Mikulášem, co kdyby nám děti zmizely v pekle?? :-)

Fotky k nahlédnutí zde.

ZÁŘÍ A ŘÍJEN S DRUŽINOU
aneb
O ZÁBAVU MÁME POSTARÁNO

V naší škole je velmi populární kroužek VAŘENÍ. Zde se můžete inspirovat jednoduchými, ale chutnými a u dětí oblíbenými recepty.

Buřtguláš

Hrnkové muffiny s čokoládou

Domácí pribináček s jahodovým pyré

PROSINEC

Od 2.12. dochází ke změnám v chodu kroužků - info ZDE

Program družiny bude v prosinci zaměřen především na Vánoce. Budeme vyrábět dárky na jarmark a nacvičovat hudební pásma na naše vystoupení v kostele. Samozřejmě bude prostor i pro hry a činnosti dle výběru dětí.

• 11.12. besídka v knihovně (pro děti, které jsou přihlášené do knihovny) návrat po 15,00 hodině
  • 15.12. zpívání v husitském kostele, školní vánoční jarmark