Školníček - školní časopis

A je to tady !!! Naše první číslo Školníčku je na světě!!!! Děkujeme všem našim reportérům, kteří nám ho pomáhali stvořit. 

VYFOŤ TUCHO :-)

Bylo nebylo... ale bylo, opravdu bylo těžké rozhodnout se pro nejlepší fotografie. Jelikož jsme chtěli, aby bylo hlasování, co nejspravedlivější, hlasovala veřejnost. Fotky nebyly záměrně přiřazeny jejich autorům, existovaly jen pod čísly a v naší databázi hlasujících se tak sešlo na 44 e-mailových adres a z nich bylo odesláno 129 platných hlasů.

U jedné z fotografií jsme museli přihlédnout k tomu, že nám nebyla zaslána autorem a ani v e-mailu nebyla zmínka o autorství. Nicméně, tato fotka se z 3.místa posunula na 4. místo a získává tak cenu útěchy.

Děkujeme všem, kteří nás hlasováním podpořili. Děkujeme dětem za to, že s námi soutěžili a nebojte se, plánujeme další soutěže, takže se na vás štěstí může usmát příště :-).

Náš Školníček už se pomalu probouzí k životu. Děti nás zásobují obrázky a texty, objevily se i vtipy :-). Je tedy na co se těšit.  První číslo se objeví na Mikuláše :-).


Kdo zná Perličku? Každý správný kluk a správná holka z naší základky, to je jasná věc :-). 

Mámo, táto, sleduj, bude ze mě hvězda ...  :-).

Ve Školníčku je místo pro reportéry, spisovatele, ale také pro malíře, fotografy nebo třeba básníky... Uvítáme nadšence, co rádi soutěží, vypráví vtipy, vášnivé čtenáře, kteří se podělí o recenzi. Zkrátka chceme dát dětem možnost určité seberealizace, kdy mohou získat nové zkušenosti, ale také navázat nová přátelství s dětmi, které se zajímají  o podobné věci.