Školníček - školní časopis

V současné chvíli editujeme fotky všech účastníků. Brzy bude spuštěno hlasování o nejlepší snímky :-).

Náš Školníček už se pomalu probouzí k životu. Děti nás zásobují obrázky a texty, objevily se i vtipy :-). Je tedy na co se těšit.  První číslo se objeví v prosinci tohoto roku :-).


Kdo zná Perličku? Každý správný kluk a správná holka z naší základky, to je jasná věc :-). 

Mámo, táto, sleduj, bude ze mě hvězda ...  :-).

Ve Školníčku je místo pro reportéry, spisovatele, ale také pro malíře, fotografy nebo třeba básníky... Uvítáme nadšence, co rádi soutěží, vypráví vtipy, vášnivé čtenáře, kteří se podělí o recenzi. Zkrátka chceme dát dětem možnost určité seberealizace, kdy mohou získat nové zkušenosti, ale také navázat nová přátelství s dětmi, které se zajímají  o podobné věci.